Andmete turvaline hoiustamine euroopa liidus

Kaugtöölaua seadistus meie arvutite võimsustel. Teie ja kogu teie personal ei pea muretsema kallihinnaliste seadmete ostmise pärast, sest nüüdsest saate kaugtöölauale ligipääsu igast maailma nurgast.

More details

Teie ettevõtte andmete hoiustamine Euroopa Liidus asuva serveri sertifitseeritud virtuaalses infrastruktuuris. Me garanteerime teie andmete turvalisust!

More details

Kvaliteetsed pilvetelefoni teenused, mis võimaldavad kontorisisese telefoniühenduse seadistamist kiiresti ja soodsalt, ilma kaasnevate lisakuludeta kallihinnalise tarkvara ja seadmete ostmiseks.

More details

Andmete turvaline hoiustamine Euroopa Liidu territooriumil asuvates serverites kindlustab teie infole puutumatuse ja 24 tundi ööpäevas katkematu ligipääsu kõikidest võimalikest seadmetest - tahvelarvutist, telefonist või arvutist.

Veebimajutusteenused tähendavad serveris vajalike ressursside renti ja sinna veebisisu paigutamist. Meie teenusteks on virtuaalne telefonijaam ja telefoniteenused, virtuaalserveris andmete hoiustamine ja kaugtöölaud. Eurasia ettevõte pakub veebimajutusteenust, mis kindlustab teie veebirakendusele või kodulehele katkematu töö.

VEEBIMAJUTUSE MAKSUMUS

Tariifid sõltuvad kettaruumist ja paigutatavate andmete mahust. Hind sõltub ka teistest faktoritest:

  • Veebilehtede asukohast: virtuaalne või eraldatud server;
  • Veebilehe domeeninimest;
  • Serveriressurssidest ja turvameetmetest.

Kõikidele teenustele pakume taskukohaseid hindu, mis garanteerivad teie projektile stabiilse ja sujuva toimimise.

MEIE VEEBIMAJUTUSE EELISED

Eurasia ettevõte pakub taskukohaste hindadega ning PHP ja MySQL toega majutusteenust. Pakume töötavaid lahendusi ülekoormatud veebilehtedele ja professionaalsetele platvormidele. Pikaajalise lepingu sõlmimisel kehtivad allahindlused.

Ettevõtte spetsialistid hoolitsevad kliendi veebilehe turvalisuse eest. Kõik tariifid sisaldavad:

  • Mugavat juhtpaneeli;
  • Varukoopia loomist;
  • Kaitset DDos-rünnakute vastu;
  • Kahekordset viirusekontrolli;
  • SSL-sertifikaati.

Tehnilise toe teenus töötab ööpäevaringselt. Küsimusi saab esitada e-posti ja telefoni teel.