Andmete hoiustamine

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele
Eurasia ettevõte pakub virtuaalserveris andmete hoiustamisteenuseid. Paljud tööprotsessid eeldavad personaalandmete töötlemist: kogumine, salvestamine, süstematiseerimine, hoiustamine, täpsustamine ja muud toimingud vastavalt kehtivatele seadustele.

Kõigi seaduslike nõuete täitmiseks ja nõuetele vastavuse dokumentaalse kinnituse saamiseks on vajalik kogemus, ajakulu ja erinevad ressursid.

MIDA ANTUD TEENUS SISALDAB?

Paigutades oma teavet Eurasia ettevõtte serveritesse kaitseb klient oma infosüsteemide andmeid, minimeerides personali vigadega või tarkvara tõrgetega kaasnevaid riske.

Spetsialistid lahendavad terve rea ülesandeid:

  • Annavad kliendi kasutusse virtuaalse masina, mis tagab personaalandmetele ja konfidentsiaalsele teabele usaldusväärse kaitse.
  • Korraldavad välises andmetöötluskeskuses isikuandmete töötlemist ja hoiustamist.

Korraldavad andmete hoiustamist sertifitseeritud virtuaalses infrastruktuuris, mis asub välises andmekeskuses, võimaldades oluliselt lihtsustada kliendi kontorikorraldust ja -tööd.

EELISED KLIENTIDELE

Eurasia ettevõttelt andmete hoiustamisteenuse tellimisel võib klient olla kindel, et tema teave on turvaliselt kaitstud. Puudub vajadus oma infosüsteemile täisväärtusliku kaitse ülesehitamisel, projektieelisete uuringute teostamisel, turvaohutuse mudeli arendamisel jm. Kogu töö taandub tüüpdokumentide arendamisele, mis tunduvalt säästab kliendi aega ja ressursse.

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list