Kaubavedu

Õigesti korraldatud kaubavedu on lahutamatu etapp iga ettevõtte edenemises, mille tegevus sõltub kauba õigeaegsest kohaletoimetamisest. Erinevalt piirkondlikust kaubaveoteenusest, kauba tarnimine rahvusvahelises formaadis eeldab palju rangemate eeskirjade ja nõuete täitmist, mis võivad riigiti erineda.

Ettevõte Eurasia pakub kvalifitseeritud spetsialistide abi, kes võtavad enda kanda kogu klientide kaubaveo korraldamise protsessi, alates transportvahendi valikust ja kohaletoimetamise viisist, lõpetades kauba ärasaatmisega saajale.

Kaubaveo erisused

Eelkõige tuleks arvesse võtta riigi transpordi kättesaadavust ja kauba kohaletoimetamise nõutavat kiirus, tollivormistuse erisusi, nõuded imporditud kaupadele ja nii edasi. See mõjutab transpordiviisi valikut: meritsi, autotranspordiga, lennukiga või rongiga. Transpordi valik sõltub ka veose omadustest, mis võib olla koond, ohtlik, suuregabariidiline või miitegabariitne ja nii edasi.

Kooskõlas rahvusvahelise seadusandluse normidega, kaubaveo teostamisel võib osutuda vajalikuks piiril esitada juhiluba, teatud tüüpi kaupade litsents (vajadusel), sõiduki ja veetava kauba dokumendid. Neid dokumente läheb vaja kogu toote transportimise kestel.

Tuleb märkida, et vajaliku dokumentatsiooni kogumine ei ole üsna lihtne ning selles on palju nüansse, millest isegi kogenud kaubavedajad ei tea. Seega ei tasuks riskida tarneajaga ja usaldada see ülesanne meie ettevõttele.

Igal riigil on oma töös iseärasused. Viimasel ajal on eriti populaarseks muutunud kaubavedu Hiinast – see riik on üks suurimaid tootjaid. Paljud kaasaegsed ettevõtted teevad Hiina ettevõtetega koostööd ka seetõttu, et toodete maksumus võimaldab saavutada kõrged kasumi näitajad. Et ostust veelgi rohkem kasumit saada, tasub tellida kaubaveoteenus ettevõttelt, kes omab väljakujunenud tarneahelat.

Millised on meiega töötamise eelised?

Pole esimene aasta, kui me kogume klientidelt positiivset tagasisidet ja omame kaubaveoturul head mainet. Sellele aitab kaasa meie spetsialistide kvalifikatsioon, väljakujunenud logistikaskeemide olemasolu ja ja suurepärane suhtlus paljude transpordiettevõtete ja tolliasutustega.

Me aitame valida kaubaveoks sobivaima transpordivõimaluse variandi Venemaalt Euroopasse või mõnes muus suunas. Saame maksimaalse täpsusega arvutada kaubaveo maksumuse. Saadame kaupa kogu selle teekonna jooksul sihtkohta.