Konteineri vedu

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele

Äriühingu Euraasia üks esmatähtsamaid tegevusvaldkondi on kaupade konteinervedude korraldamine. Oleme valmis võtma endale kohustuse kliendi kauba kohaletoimetamise eest konteinerites, kasutades kõige optimaalsemat transpordivahendeid.

Konteiner vedude erisused

Seda tüüpi kaubaveo peamine eelis ja omadus on standardne konteineri suurus, mis sobib mis tahes transpordiliigiga. Konteinerid on valmistatud metallist, seetõttu on need arvestatud suurtele mehaanilistele koormustele. Tänu sellele on kaup transpordi ajal maksimaalselt kaitstud.

Rahvusvaheliste kaubavedude jaoks kasutatakse reeglina ISO konteinereid - korduvkasutatavaid konteinereid, millel on standardsuurused, seoses sellega on võimalik leida ruumi parimaid lahendusi ning peale- ja maha laadimise toiminguid automatiseerida. Vastavalt otstarbele on konteinereid mitut tüüpi: standardne, jahutatud ja vedelike transportimiseks. Kõige sagedamini kasutatakse konteinerite transportimiseks maantee-, raudtee- või meretransporti.

Meie spetsialistid võtavad enda kanda optimaalse konteineritüübi määratlemise ning tellimise, korraldades selle transportimise saajani. Pärast saatmist saab konteinerit jälgida vöötkoodi abil - kood väljastatakse kohe pärast kõigi dokumentide vormistamist.

Kohustuslik protseduur on plommimine.. Kaubad pakendatakse ja pakitakse lahti ainult üks kord. See vähendab oluliselt kauba kahjustumise või kadumise ohtu ning klientide materiaalseid kulusid. Konteineritega võib vedada igat liiki kaupa, alates elektroonikast kuni ravimiteni

Abi transpordi korraldamisel

Tänu mitmeaastasele töökogemusele saame valida iga kliendi jaoks optimaalse logistikaskeemi, võttes arvesse tema toote omadusi ja soove. Spetsialistid aitavad määratleda õige transpordiliigi õigeaegselt kohaletoimetamiseks.

Kohaletoimetamise lõplikku maksumust mõjutavad kauba omadused (ohuklass, mõõtmed, kaal jne.) Incotermsi tarnetingimused, kohaletoimetamise marsruut, kasutatud transpordivahendi liik. Igal juhul pole täna ökonoomsemat võimalust kui kauba konteinervedu.

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list