Kauba kohaletoimetamine

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele

Ettevõtte kasvuks, samuti tegevusulatuse laiendamiseks, vaja on hästi väljakujunenud logistilist struktuuri. Rahvusvahelised veod muutuvad üha aktuaalsemaks seoses kaubavahetuse ulatuse laienemisega, samuti riikidevaheliste suhete kiire arenguga.

Abi rahvusvahelise kauba kohaletoimetamise korraldamisel

Kaasaegsed ettevõtted vajavad uusi püsivaid kaubandussidemeid, seepärast kauba kohaletoimetamise ja tollimise teenus on eriti populaarne tänapäeval.

Äriühingu Eurasia spetsialistid omavad pikaajalist kogemust transpordilogistika ja tollivormistuse valdkonnas, tänu millele saavad meie kliendid kaubad alati õigeaegselt kohale toimetada peaaegu igasse punkti üle maailma. .

Kaupade tarnimine Hiinast

Tänapäeval on Hiina üks suurimaid toodete tarnijaid Venemaa ja paljudele Euroopa turgudele, seetõttu pole üllatav, et Hiinast pärit kaupade tarnimise ja tollivormistuse järele on suur nõudlus.

Suur hulk ettevõtteid tegeleb suuregabariidiliste veoste tarnimisega Hiinast, kuid vaid vähestel on olemas kindel logistiline skeem, viimaste hulgas on meie ettevõte, mis tarnib tooteid alates 2011. aastast, seetõttu suudame korraldada kaupade kohaletoimetamise Teile vajalikku linna või linna mis tahes transpordivahendiga

Kõige populaarsem transpordiliik on kaubavedu meritsi, kuna see võimaldab kaupade tarnimisel oluliselt kokku hoida. Sel juhul jõuab veos kauba saajale kliendile lähimasse sadamasse, ja seejärel transporditakse autotranspordi abil.

Kaupade tarnimine USA-st

Ameerika toodang on laialt nõutud Venemaa ja Euroopa ostjate seas, seetõttu on kaubavedu USAst alati väga populaarne. Selles suunas oleme valmis pakkuma kõige soodsamaid tingimusi juhtivatelt tarnefirmadelt, kes osutavad teenust kaupade tarnimiseks Ameerika Ühendriikidest.

Arvestades kaugust, kasutatakse kõige sagedamini õhu- või meretransporti. Meie ettevõtte töötajad saavad hõlpsalt valida parima võimaluse, võttes arvesse kliendi soove ja tema eelarvet.

Kauba tarnimine Euroopast

Tänapäeval kauplevad paljud riigid aktiivselt Euroopa Liidu riikidega, seetõttu on tõhusa logistikaskeem olemasolu hädavajalik. Kauba kohaletoimetamiseks Euroopa Liidust võetakse meie klientid saavad valida erinevate transpordivahendid, sealhulgas õhu, auto ja meritsi. Vajadusel saadame kauba raudteed mööda.

Kui tegemist on kaupade kohaletoimetamisega maanteel, siis siin on mitmeid erisusi, sealhulgas sõidukile esitatavad kõrged keskkonnanõuded.

Meiega töötamise eelised

Aastatepikkune kogemus võimaldab teil kasutada väljatöötatuid tarneahelaid, mis säästab oluliselt Teie vahendeid. Lisaks saavutatakse marsruudi hoolika valiku tõttu maksimaalne tarnetäpsus ilma viivitusteta. Transpordi ajal kontrollib seda protsessi meie ettevõtte töötaja aga juristid pakuvad veose saatmisel õiguslikku tuge.Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list