Kaupade eksport

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele

Venemaalt pärit ekspordi tollivormistus toimub Vene Föderatsiooni volitatud tolliasutustes. vormistamine tuleb teostada igale kauba liikumisel väljaspoole Tolliliidu territooriumi.

Ekspordi ja impordi vormistamisel on palju erisusi, mis on seotud erinevate dokumentide pakettide esitamisega. Eurasia äriühingu spetsialistid teavad täpselt kõiki Venemaalt eksporditava kauba tollivormistuse detaile ja on valmis kliente selles aitama.

Ekspordi tollivormistuse erisused

Ekspordi vormistamisel on suur hulk nüansse, mille määratlevad suuresti lasti ja kauba iseloom, millised omavad erisusi. Tolliorganid võivad kehtestada toodetele erinevaid tariifseid ja mittetariifseid piiranguid. Näiteks vastavalt kehtivate normatiivsete õigusaktide kohaselt võivad piirangud kehtida järgmistele kaubagruppidele:

  • põllumajanduskultuurid - nõutakse fütosanitaardokumente olemasolu;

  • loomakasvatussaadused - nõutavad on veterinaarsertifikaadid;

  • taimede seemned - Venemaa Föderatsiooni seemnefondi väljavõtte või järeldus;

  • antiikesemed ja kultuur.

Millised võivad tekkida raskused?

Ajaliselt ja dokumentide kogumisel on kõige mahukamad on kahesuguse kasutusega kaupade ja intellektuaalomandi ekspordi tollivormistused. Just sellesse kategooriasse kuuluvad peaaegu kõik elektrontehnilised tooted.

Probleemid võivad tekkida sellajal, mil saate ametliku järelduse Föderaalselt tehnilise ja ekspordikontrolli teenistuselt või EksKont. Intellektuaalomandi kaupade puhul peate kulutama energiat, et saada kaubamärgi, mille suhtes kehtivad piirangud autoriõiguse omanikult luba.

Abi kvalifitseeritud spetsialistidelt

Äriühing Eurasia - on ekspert Venemaalt kaupade kohaletoimetamise valdkonnas. Meie töötajad on valmis töö enda kanda võtma seoses klientide kaupade ekspordiga, lahendades tõhusalt keerulisi olukordi ja garanteerides kauba kohaletoimetamise õigeaegsuse.


Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list