Hiina tarnijate otsing

ПОИСК ПОСТАВЩИКОВ В КИТАЕ 2.jpg

Eurasia ettevõte pakub Hiina tarnijate otsinguteenuseid ja kauba kohaletoimetamist Hiinast kliendi ukseni. Me aitame ostu sooritamisel, muutes seda kiireks ja taskukohaseks, justkui vajalike toodetega ladu asuks teie kõrvaltänavas.

Teenus pakub kindlasti huvi kaubandus- ja tootmisettevõtetele, mis töötavad imporditud toorainega, ja soovivad leida uusi tarnijaid, kes pakuvad parima hinna ja kvaliteedi suhtega kaupa.

MIDA ME PAKUME?

Toodete ja toorainete Hiina tarnijate otsing hõlmab mitu etappi:

  1. Klient esitab avalduse. Moodustab tehnilise ülesande, milles märgib tooteomadused ning ära konkreetsed asjad, mida tuleb leida.
  2. Tootja otsing. Ettevõtte spetsialistid otsivad sobiliku toote kasutades selleks oma andmebaase ja Hiina turuanalüüsil põhinevaid andmeid.
  3. Tootja usaldusväärsuse kontroll: läbirääkimiste pidamine, näidiste ja kvaliteedisertifikaatide päring, toote testimine.
  4. Tehingu finantseerimine.
  5. Abi veose tollivormistusel.
  6. Kauba kohaletoimetamine kliendi lattu.

Me pakume Hiina tarnijate otsingu- ja valikuteenust arvestades kõikide kliendi soovide ja vajadustega.

KASU MEIE KLIENDTIDELE

Koostöö Eurasia ettevõttega säästab ettevõtte ressursse, sest enam pole vaja Hiina kaubatarnete eest vastutavaid logistikuid ja teisi spetsialiste.

Maailmas on palju ettevõtteid, kes pakuvad kvaliteetset toorainet ja tooteid. Kuid paljud ei tea, kus nad asuvad. Meie ettevõte kasutab oma andmebaase ja töötab ainult usaldusväärsete tarnijatega. Ilma vahendajateta. Tänu sellele saame pakkuda oma klientidele madala hinna ja suurepärase kvaliteediga tooteid.