Üldtööstuslike seadmete tarne

ПОСТАВКА ПРОМЫШЛЕННОГО ОБОРУДОВАНИЯ 2.jpg

Euraasia ettevõte tarnib ja seadistab kvaliteetseid tööstusseadmeid USA-st, Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Hiinast. Sellisest teenusest on eelkõige huvitatud plast- ja metalltoodete tootjad, ehitusettevõtted ja keevitustöödega tegelevad ärid.

TARNITAVAD SEADMED

Eurasia ettevõte tarnib laias valikus seadmeid, sealhulgas:

  • Metallitöötlemispingid;
  • Keevitusseadmed: keevitusaparaadid, automaatkeevituse kompleksid;
  • Kulumaterjalid: düüsid, elektroodid ja palju muud;
  • CNC-pingid;
  • Tootmisliinid;
  • Pukk-kraanad jm.

Kohaletoimetamine on kiire, kliendid kulutavad ootamisele minimaalselt aega.

MIDA ANTUD TEENUS SISALDAB?

Eurasia ettevõte pakub kompleksteenuseid, mis sisaldavad seadmete valimist, tarnet ja seadistamist.

Valimisel arvestatakse kliendi eesmärkide ja vajadustega, aga ka eelarvega. Meie spetsialistid peavad tootjatega läbirääkimisi ja korraldavad tehingu finantseerimise. Klient saab abi tollivormistusel. Teenus hõlmab deklaratsioonide täitmist ja esitamist, tollimaksude arvutamist, kõikide dokumentide kogumist ja ettevalmistamist. Sellega saab vältida tollitrahve ja viivitusi.

Seadmete tarnimise järel teostavad kvalifitseeritud spetsialistid ka seadistustöid. Tänu sellele muutub tootmise korraldamine ja alustamine võimalikult kiireks ja sujuvaks.

Pakume garantii- ja garantiijärgset teenindust, mis hoiab seadet töökorras pikema aja jooksul.

Eurasia ettevõtte kliendid saavad oma seadmed teisestest maailma piirkondadest sama lihtsalt ja kiiresti, nagu need oleksid toodetud kõrvaltänaval. Kui te olete huvitatud oma tootmise tehnilise baasi laiendamisest, siis pöörduge Eurasia spetsialistide poole!