3PL\4PL

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele
Eurasia ettevõte pakub 3PL ja 4PL logistikateenuseid, lahendab kaubatarne korraldamisega seotud ülesandeid, aitab vähendada kliendi transpordikulusid ja optimeerib kõiki logistikaprotsesse.

3PL LOGISTIKATEENUSE PAKKUJA

3PL logistikateenuse pakkujana otsib meie ettevõte lahendusi erinevatele logistikaülesannetele. Selleks on meil olemas kõik vajalikud ressursid. Meie spetsialistid:

  • Analüüsivad ja loovad optimaalse marsruudi tellijalt kaubasaaja lattu. Logistid võrdlevad kõiki võimalikke tarneviise ja valivad nendest kliendile kõige odavama ja tõhusama.
  • Koguvad kaubatarneks vajaliku dokumentide paketi. Nimekiri sõltub tootest, tarneviisist ja muudest faktoritest.
  • Aitavad kauba tollivormistamisel: konsulteerivad, tasuvad tollimaksu, klassifitseerivad kauba HS-koodide alusel.
  • Võtavad kauba vastu ja ladustavad selle vastavalt nõuetele. Meie käsutuses on mugavad ja avarad laod Eestis ja Saksamaal. Need on varustatud kõikide vajalike seadmetega, ka kaasaegsete turvasüsteemidega: alarmid, videovalve jm.
  • Vajadusel tegevad toodete sildistamise ja pakendamisega.
  • Teavitavad klienti kauba liikumisest kuni kaubasaaja laoni.

4PL LOGISTIKA: MIDA ANTUD TEENUS SISALDAB

Integreeritud logistiline välishange – võimalus delegeerida meie ettevõttele kaubatarnega seotud protsessi planeerimise lõpptarbijale.

Eurasia ettevõte tegeleb kliendi ettevõtte logistikaprotsesside juhtimisega. 4PL teenusepakkujana pakume kõiki 3PL taseme teenuseid: kulleri-, lao-, ekspideerimisteenuseid jm.

MEIEGA TÖÖTAMISE EELISED

Välishanke kasutamine võimaldab teil suunata oma tähelepanu põhitegevusele, hõlbustada logistilist tsüklit, kiiremini kohaneda turumuutustega. Teil on võimalik delegeerida meie spetsialistidele vaid osad oma ülesanded või usaldada kogu kaubatarne protsess meie kätesse.

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list