Autotransport

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele
Autotransport on taskukohane ja üsna kiire kauba tarneviis sihtkohta. Sellega saab lühema aja jooksul transportida generaal- ja ühendveoseid, mahukaid ja väiksemaid laste.

Eurasia ettevõte on jõudnud ennast aastatega tõestada kui usaldusväärne partner. Me pakume rahvusvahelist ja riigisisest autokaubavedu, lisaks suurel hulgal kaasnevaid logistikateenuseid. Meiega muutub kogu kauba tarneprotsess lihtsaks ja mugavaks!

AUTOTRANSPORDI OMADUSED

Autotranspordi planeerimisel on oluline komplekslähenemine. Tuleb arvestada erinevate riikide seadusandlusega, maanteede koormusega, piiripunktides toimuvaga ja palju muuga. Selleks, et kaubavedu ja riigipiiri ületamine sujuks, pöörduge alati professionaalide poole.

Kaubaveo korraldamine koosneb neljast etapist:

  1. Autotranspordi valik. Arvestatakse veose suuruse, kaalu ning vahemaaga.
  2. Optimaalse marsruudi arvutamine.
  3. Kõigi vajalike dokumentide vormistamine, ka tollivormistus.
  4. Veose kiire tarne.

Lisateenuste hulka kuulub kauba pakendamise ja markeerimise ekspertiisid, abi markeerimismärkide ja pakendite tollistandarditega vastavusse viimisel.

AUTOTRANSPORDI EELISED

Autotransporti tellimine on võimalik kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, sobib kaupade kiirtarneks. Selline võimalus eristab autotransporti teistest transpordiliikidest.

Võimalik kasutada erinevaid marsruute, valida kliendile kõige kiirem ja taskukohasem variant. Autotransport — levinuim ja soodsaim transpordiliik väikeste vahemaade läbimiseks.

AUTOTRANSPORDI MAKSUMUS

Kaubavedu hinda mõjutavad paljud tegurid:

  • Veose omadused: kaal, suurus, haprus, ohuklass jm;
  • Vahemaa;
  • Tellimuse täitmise kiireloomulisus;
  • Erimeetmed, mis kehtivad, näiteks, elusate, haprate või ohtlike kaupade vedamisel.

Eurasia ettevõtte spetsialistid valivad kaubatüübist sõltuvalt sobiva autotranspordiliigi ning arvestavad kliendi tingimuste ja tähtaegadega.

KLIENDI GARANTII

Eurasia ettevõte garanteerib autotranspordil tarnitud veose turvalisust. Kliendil on võimalik saada ööpäevaringselt informatsiooni oma saadetise asukoha kohta.

Kõik kliendiga sõlmitud lepingu punktid täidetakse vastutustundlikult ja täpselt. Kallihinnalise või hapra veose vedamisel pakuvad meie spetsialistid lisakindlustust.

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list