ETTEVÕTTEST

21.jpg

ETTEVÕTTE VÄÄRTUSED

Eurasia veoteenuste korraldamiseks valitakse erinevate transpordivahendite hulgast sobivaima. Me lahendame logistilisi ülesandeid, mis on vajalikud kliendi äriprotsesside paremaks korraldamiseks. Samal ajal püüame parandada pakutavaid tingimusi, et tooted oleksid tarnitud kiiresti, mugavalt ja taskukohaselt.

Meie korporatsioonikultuuri aluseks on väärtused, mis soodustavad personali tõhusat arengut ja klientidega partnerlussuhete hoidmist:

  • Positiivne mõtlemine. Keerukate projektide realiseerimine ja positiivsed tulemused pakuvad meile rõõmu.
  • Kliendile orienteeritus. Me püüame olla kasulikud igale kliendile, sõltumata kaubaveo mahust, maksumusest ja pöördumise sagedusest. Tänu sellele hoiab ettevõte stabiilset nišši logistikateenuste turul.
  • Austus töötajate ja partnerite vastu, sõltumata nende professionaalsetest oskustest ja arvamustest.
  • Ausad ja läbipaistvad suhted. Me räägime kliendile kõikidest nüanssidest, mis on seotud projekti realiseerimisega. Teavitame kõikidest asjaoludest, olenemata nende iseloomust.
  • Parima teenuse pakkumiseks arendame pidevalt oma oskusi.
  • Meeskonnatöö. Ülesannete tõhus jaotus on projekti eduka realiseerimise võti.

Meeskond koosneb kvalifitseeritud töötajatest, kellel on suur kogemus transpordilogistika valdkonnas. Meie meeskond korraldab kaubavedu sõltumata selle keerukusest, pakkudes lahendust kliendi kõikidele vajadustele. Me tegeleme püsivalt töötajate potentsiaali arendamisega teenuse kvaliteedi parandamise eesmärgiga.

Kõik need reeglid võimaldavad Eurasia ettevõttel teostada tarnet usaldusväärselt ja taskukohaselt. Meie kliendid saavad usaldada meie kätte kogu firma logistika ja keskenduda oma põhitegevusele.