Rahvusvahelised kaubaveod

Ettevõtte spetsialistid korraldavad teile meretranspordiga kaubavedu ja jälgivad selle teostust. Me pakume oma klientidele kaubatarne komplekslahendusi, tollivormistamise abi ja veosekindlustuse teenuseid.

More details

Täiskomplekt autokaubavedu teenuseid veoste tarneks teie lattu. Ettevõtte spetsialistid arvutavad välja optimaalse marsruudi, valmistavad ette vajalikud dokumendid ja korraldavad kogu transpordiprotsessi algusest lõpuni.

More details

Õhutranspordiga kiire veose tarne. Kompleksteenused õhutranspordi korraldamisel, mille alla kuulub dokumentide ettevalmistamine, pakendamine ja veose markeerimine, väljavedu saatja laost.

More details

Kaupade hoiustamisteenused Lübecki sadamas. Sadama ladu on varustatud kaasaegsete seadmetega, turvasüsteem sisaldab videovalvet ja turvaalarmi. Ruumid vastavad rangetele Saksa standarditele.

More details

Veoste hoiustamise kompleksteenused Eesti sadamas. Pakume kasutusse avarat ja hästi varustatud ladu, millel on kaasaegsed turvasüsteemid.

More details

Raudteetranspordi korraldamine teie vajaduste lahendamiseks. Tegu on ühe populaarseima ja taskukohaseima transporditüübiga suurveoste tarneks.

More details

Meie ettevõtte spetsialistid pakuvad kompleksseid 3PL ja 4PL logistikateenuseid. Oleme loonud asjatundjatest koosneva meeskonna, kes on valmis viivitamatult lahendama kliendi probleeme.

More details

Logistikaturul hoiab Eurasia ettevõte stabiilset turunišši juba alates 2011. aastast. Me aitame kaubaveo lahendamise ja korraldamisega ühest punktist teisse. Meie abiga optimeeritud kaubavedu vähendab märkimisväärselt kliendi kulutusi, võimaldades kokku hoida meeskonna tööjõukuludelt.

LOGISTIKATEENUSTE LIIGID

Ettevõte pakub 3PL ja 4PL teenuseid. Selleks on meil olemas kõik vajalikud ressursid ja kogenud professionaalide meeskond.

3PL teenusepakkuja põhisuunaks on kompleksne välishange. Meie ülesanded ei piirdu ainult kaubaveoga, vaid lisaks pakume terve rea erinevaid logistikalahendusi:

  • Analüüs ja optimaalse logistikaahela loomine kliendi laost kaubasaaja lattu. Kõikide transpordivõimaluste analüüs.
  • Kaubaveoks ja kindlustamiseks vajalike saatedokumentide vormistamine. Dokumentide nimekiri sõltub konkreetsest olukorrast.
  • Tollivormistuse abi.
  • Kauba hoiustamine mugavas ja avaras laos (vajadusel), markeerimine ja pakendamine, tarne sihtkohta.
  • Klienditugi - kliendi teavitamine veose liikumisest sihtkohta.

4PL teenusepakkujana plaanime ja projekteerime kogu tarneprotsessi algusest lõpptarbijani välja. Klient edastab ettevõttele logistikavaldkonna äriprotsesside juhtimiseks volituse.

KASU MEIE KLIENDILE

Eurasia ettevõte pakub sobiva transpordiliigiga multimodaalseid rahvusvahelisi kaubavedusid. Kliendil on võimalik tellida meilt kompleksteenuseid, aga ka üksikuid lahendusi logistiliste ülesannete täitmiseks.

Koostöö meie ettevõttega võimaldab kliendil suunata oma jõud põhitegevuse teostamisele, säästes oma aega ja ressursse. Kaasaegsete logistikatehnoloogiate juurutamine aitab suurendada teie ettevõtte konkurentsivõimet.