Tarnimiseelne kvaliteedikontroll

ПРОВЕРКА КАЧЕСТВА ПЕРЕД ОТПРАВКОЙ 2.jpg

Eurasia ettevõte pakub oma klientidele kvaliteedikontrolli teenust Hiinast või USA-st tellitud kaupadele. Meie esindajad kontrollivad toodete konteineritesse pealelaadimist.

Teenus pakub kindlasti huvi tooraine ja toodete maaletoojatele, kes soovivad veenduda tarnitavate kaupade kvaliteedis. Kui te soovite säästa oma aega ja raha, mida kulutate veose kontrollimisele, siis Eurasia ettevõte aitab teid suurima heameelega.

MIDA ANTUD TEENUS SISALDAB?

Kauba või tooraine kvaliteedikontroll on energiamahukas ja aeganõudev ettevõtmine. Meie ettevõte on valmis võtma kliendi tellitud toodete kvaliteedikontrolliga seotud kohustused enda kanda. Võite olla kindel, et teie tooted saabuvad alati soovitud kvaliteediga.

Konteineri pealelaadimine on samuti väga oluline protsess. Tarnitavad tooted peavad olema hoolikalt pakendatud ja paigutatud. Sellega tagatakse transportimisel nende puutumatus ja turvalisus, pakkudes kvaliteetset tarneteenust.

Tihendamata kohad, halvasti kinnitatud veosed — see on ainult osa rikkumistest, mis võivad olla tõsiste tagajärgede põhjuseks, näiteks, transportimisel veose kahjustada saamine. Eurasia ettevõtte esindajad kontrollivad konteineri pealelaadimist, tehtud töödest saadetakse kliendile pildid.

KASU KLIENTIDELE

Klient säästab eelkõige oma aega ja raha, mis kulub tootjariiki reisimiseks. Kaupade kvaliteedikontroll on töömahukas protsess, mida on võimeline teostama ainult kvalifitseeritud spetsialist. Meie Hiina ja USA esindajatel on olemas kõik vajalikud oskused ja tohutu kogemus nende küsimuste lahendamises.