Kaugtöölaud 24x7

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele
Eurasia ettevõte pakub platvormi kaugtöölaua seadistamiseks ja hooldamiseks. Täisväärtuslik kontoritöö tagatakse kaugserveri kaudu.

Kaugtöölaud (Remote Desktop) võimaldab kasutada teie arvutisse salvestatud faile ja dokumente kõikjal maailmas ja mis tahes nutiseadme abil.

MIDA TÄHENDAB KAUGTÖÖLAUA RENT?

Eurasia ettevõtte spetsialistid loovad igale kliendile kaugserveri, mis sisaldab kogu teie organisatsiooni meeskonna töölaudasid. Tegelikult ühendatakse kliendi tööseadmed turvalise pilveteenusega, kus toimub kogu töö.

Andmete kaitseks kasutatakse krüptograafilisi krüpteerimisalgoritme, reservkopeerimist ja reaalajas kõvaketaste dubleerimist.

KASU KLIENDILE

Kaugtöölaua kasutamine säästab kliendi raha. Puudub vajadus kõrgjõudlusega lauaarvutite, personaalarvutite, serverite, tarkvara ja selle uuenduste ostmiseks. Mis tähendab, et kliendil ei ole vajadust majasiseste IT-spetsialistide järele, mis vähendab tööjõukulusid.

Nõudmised töötajate töövahenditele on minimaalsed, kuna tegu on ainult kaugserveris asuva töölaua "peegeldusega". Põhikoormus langeb meie ettevõtte seadmetele.

Klient saab omada kontrolli oma personali üle: kogu kasutajainfo on juhtkonnale avatud ja saadaval.

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list