Õhutransport

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele
Õhutransport on hea võimalus tarnida kaubad sihtkohta ohutult ja kiirelt. Tänu tihedale koostööle maailma lennufirmadega ja tugevale logistikaosakonnale võtab veose transportimine sihtpunkti vaid loetud tunnid.

Eurasia ettevõttel on suur kogemus õhutranspordi kaubaveos. Meie spetsialistid töötavad ka eriliste tarnekategooriatega, menetledes kergusega ka väga keerulisi ülesandeid.

TEENUSTE LIIGID

Eurasia ettevõtte õhutransporditeenus — kompleksteenus, mis hõlmab järgmist:

  • Transpordimarsruudi loomine, veose lühi- või pikaajaliseks hoiustamiseks koha valimine;
  • Vajalike dokumentide ettevalmistamine, ka tollivormistus;
  • Veose pakendamine ja markeerimine;
  • Väljavedu saatja laost;
  • Tarne lennujaama, dokumentide vormistamine ja pealelaadimine;
  • Veose liikumisteekonna jälgimine, tarneaegade kontroll;
  • Kliendi konsulteerimine ja nõustamine erinevatel veose transportimise etappidel.

Vajadusel osutatakse kliendile kaasnevaid teenuseid nagu veose ja riskide kindlustamine, pakendi ekspertiis ja viimistlus, veose markeerimine, tarne uksest ukseni.

ÕHUTRANSPORDI MAKSUMUS

Ettevõtte töötajad arvutavad teenuste hinna pärast kliendi esitanud infot tarnetingimuste, suuna, veose kaalu, gabariitide ja ohuklassi kohta.

Arvutamisel meie spetsialistid kontrollivad õhutranspordi teostatavust, arvutavad välja võimalikud transpordivõimalused ja pakuvad kõige optimaalsema tarneviisi.

Koostöö meiega võimaldab ettevõttel säästa kuni 20% haldusressurssidest. Teie spetsialistid võivad nüüd keskenduda tähtsamatele ülesannetele.

EURASIA ÕHUTRANSPORDI EELISED

Õhutransport on kiireim ja mugavaim viis kauba transportimiseks. Valides selle tarneviisi võib klient olla kindel, et tema kaup ei deformeeru ega saa transportimisel kahjustada.

Tänu mitmeaastasele tihedale koostööle erinevate tolliasutuse ja lennufirmadega on tollivormistuse teostamine kiire ja viivitusteta. Meie ettevõtte spetsialistid vormistavad dokumente korrektselt, aitavad vältida seisakuid ja tollitrahve, valivad vormistamisel taskukohaseima variandi.

Kaup ja kõikvõimalikud riskid kuuluvad kohustusliku kindlustuse alla. Klient saab kindlustamise kohta kogu vajaliku informatsiooni ja konsultatsiooni kindlustuspoliisi valimisel.

Eurasia ettevõte tegeleb kõikvõimalike veoste, ka ohtlike veostega, tarnega. Konsultatsiooni saamiseks pöörduge meie spetsialistide poole!

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list