Saksamaa sadamalao teenused

Ask a question
Meie spetsialistid on alati valmis teid aitama ja vastama kõikidele huvipakkuvatele küsimustele
Saksamaa on oluline kaubaveo transiidipunkt Euroopa, Aasia ja USA vahel. Lübecki linnas asub kõige olulisem meresadam Aasiast ja USA-st Euroopa Liitu saabuvate kaubakonteinerite ümberlaadimiseks. Lisaks toodab Saksamaa palju kaupa impordiks olles oluline kaubanduspartner paljudele riikidele.

Eurasia ettevõte pakub veo- ja hoiustamisteenuseid Saksamaal. Lübecki linna sadamalaos on tagatud kõik vajalikud tingimused transporditava kauba lühi- või pikaajaliseks hoiustamiseks.

TURVALISUS JA USALDUSVÄÄRSUS

Avar ja mugav ladu töötab alates 2019. aastast. Tegu on uue ja kaasaegsete seadmetega varustatud laoga. Turvasüsteem sisaldab turvaalarmi ja videovalvet. Ruumid vastavad Saksa tuletõrjeameti nõuetele ja on varustatud tuleohutussüsteemiga.

Kvalifitseeritud laotöötajad jälgivad veose seisukorda, tingimusi, hoiustamisaega ja kontrollivad pealelaadimist. Kaasaegsed peale- ja mahalaadimisseadmed on turvalised, ei lõhu tarnitavat kaupa ja võimaldavad selle korrektset hoiustamist laoruumides.

KASU MEIE KLIENDILE

Eurasia ettevõte pakub laias valikus transpordi-, lao- ja logistikateenuseid. Meie spetsialistid toetavad oma kliente saatedokumentide vormistamisel.

Klient saab üksikasjaliku konsultatsiooni veose hoiustamisega seotud küsimustes. Aktuaalne ja kasulik teave võimaldab vastu võtta optimaalseid otsuseid.

Spetsialistid aitavad säästa kliendi ettevõtte raha. Välishanke kaudu logistikakulude vähendamine on meiega töötamisel oluliseks plussiks. Lao rentimine, personali palkamine ja autopargi ülalpidamine pole enam vajalik. Palju taskukohasem on usaldada oma veoste transportimine ja hoiustamine professionaalide kätte.

MEIE GARANTIID

Eurasia ettevõte kindlustab Saksamaa laos hoiustatud veosele korrasolekut ja terviklikkust, sõltumata selle hinnast, suurusest ja kaalust. Kõik lepingukohustused, mida oleme oma kliendiga sõlminud, täidetakse täpselt ja korrektselt.

Order a service
Esitage taotlus meie kodulehel ning me võtame juba lähiajal teiega ühendust, et vastata kõikidele teie küsimustele.
Back to list